Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Expresné nákladové listy - zabezpečenie presnosti pre rýchle dodanie

Nákladný list musí byť vyplnený pre každú expresnú zásielku odosielanú prostredníctvom DHL - to pomáha zaistiť včasné, presné a bezpečné doručenie.
Pre čo najpresnejší, nákladovo efektívnejší a najrýchlejší spôsob, ako dokončiť nákladný list, odporúčame objednávať prepravu on-lineExternal Link / New Window.

Prečo potrebujem nákladný list?

• Hovorí spoločnosti DHL, kde sa vaša zásielka nachádza, čo sa s ňou deje, aké služby budete potrebovať a ako mienite zaplatiť.
• Povie vám termíny a podmienky, na základe ktorých poskytujeme naše služby. Prosím, prečítajte si pozorne podmienky, pretože obmedzujú a v niektorých prípadoch vylučujú našu zodpovednosť
• Dáva vám dôkaz o zásielke, s jedinečným číslom, ktoré možno použiť na našich webových stránkach pre sledovanie vašej zásielky.
• Poskytuje informácie pre Colný úrad, čo je v zásielke, tak, aby došlo ku čo najrýchlejšiemu precleniu a ku čo najrýchlejšiemu doručeniu na miesto určenia bez omeškania.
Pri objednáve prepravy onlineExternal Link / New Window, vás prevedieme všetkými krokmi pre úspešné dokončenie nákladného listu.