Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Vaša šance byť lepší

Hľadáte výzvu, ktorá je viac než len zamestnanie? Vitajte v DHL! Dáme Vám šancu byť lepší.

DHL poskytuje absolventom a osobám na začiatku profesijnej dráhy rôzne príležitosti zapojiť sa do vzrušujúcich projektov, vyrovnať sa s náročnými výzvami a prevziať zodpovednosť – to je ta pravá cesta ako začať kariéru.

Naše absolventské programy Vás optimálne pripravia na tieto výzvy – a Vašu budúcu kariéru.
Na globálnej úrovni ponúka spoločnosť DHL rôzne absolventské programy:

Ako súčasť Vášho profesijného rozvoja Vám ponúkame veľký výber kurzov a programov ďalšieho vzdelávania, v ktorých získate schopnosti a znalosti potrebné na zaistenie Vášho úspechu vo Vašom pracovnom prostredí.
Patria sem možnosti školenia v oblasti rôznych odborných znalostí a zručností, vodcovských schopností, soft skills a techník riadenia na adrese mylearningworld.net, našom výučbovom portáli.
Taktiež sme zaviedli náš systém riadenia výkonnosti. Ten zaisťuje, že včas rozpoznáme potenciál našich zamestnancov. Umožňuje nám to podporovať Váš rast pre budúcnosť.

Vyrastajte s nami!

Nech už ste absolvent, ktorý sa práve chystá začať svoju profesijnú dráhu, alebo už máte nejaké pracovné skúsenosti, nájdite pre seba tú pravú príležitosť – nájdite si tú správnu príležitosť na našej stránke pracovných príležitostí alebo prostredníctvom účasti v niektorom z našich programov.