Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL ponúka viac než len zamestnanie

Poznajte atmosféru práce v DHL.

Vyrastajte s novými výzvami

Ako popredná svetová logistická spoločnosť ponúka DHL širokú škálu zaujímavých pracovných príležitostí v rôznych našich divíziách po celom svete.

Sústavne Vás povzbudzujeme k rozširovaniu Vašich obzorov a k naplňovaniu Vášho potenciálu prostredníctvom širokej a pestrej ponuky príležitostí na vzdelávanie a rast.

Na našom výučbovom portáli mylearningworld.net môžete využívať široké spektrum programov profesijného rozvoja, ktoré zahŕňajú jazykové kurzy, rozvíjanie soft skills, metódy riadenia a ďalšie dôležité zručnosti

Náš systém riadenia výkonnosti nám pomáha rozpoznať Váš potenciál, hodnotiť Váš výkon a priebežne spolu s Vami plánovať rozvoj Vašej kariéry.

Nech už sa zapojíte do niektorého z našich absolventských programov, alebo využijete niektorý z mnohých e-learningových kurzov, vždy Vám umožníme prevziať zodpovednosť a povzbudíme Váš osobný aj profesijný rast.

Ovplyvnite svet okolo Vás

Spoločnosť DHL povzbudzuje každého zamestnanca k prevzatiu iniciatívy, k aktívnemu zapájaniu do rôznych tímov a k dosahovaniu významných výsledkov.

Náš program First Choice, kľúčový prvok našej rastovej stratégia, sa zameriava na zlepšenie našej výkonnosti v každom ohľade nášho kontaktu so zákazníkmi prostredníctvom individuálneho prínosu aj tímovej práce. Každoročný prieskum spokojnosti zamestnancov (Employee Opinion Survey, EOS) dáva našim zamestnancom možnosť vysloviť svoj názor. Takto získaná spätná väzba nám pomáha sústavne sa zlepšovať a ísť spoločne vpred.

Od jednotlivých myšlienok a názorov k dôslednej ceste zlepšovania: V spoločnosti DHL uznávame, rešpektujeme a oceňujeme Vaše osobné zaujatie, rovnako ako vítame tímovú prácu a zdieľanie nápadov s cieľom vytvárať väčšie hodnoty.

Byť hrdí na naše spoločné úspechy

V spoločnosti DHL budete súčasťou silného tímu, ktorý rešpektuje svojich zamestnancov, spoločnosť a životné prostredie. Budete v kontakte s ľuďmi z celého sveta a budete mať príležitosť poznať jedinečnú medzinárodnú atmosféru spoločnosti DHL.

Mnoho našich zamestnancov je osobne zapojených do širokej škály iniciatív, ktoré prinášajú prospech komunitám ľudí po celom svete.

Náš Tím pomoci pri katastrofách (Disaster Response Team, DRT) zasahuje s cieľom zachraňovať ľudské životy pri prírodných katastrofách. Spoločnosť DHL sa taktiež snaží byť príkladom v globálnom boji proti klimatickej zmene. Naša služba „Go Green“ umožňuje zákazníkom vo vybraných projektoch zameraných na zníženie emisií uhlíka kompenzovať emisie uhlíka produkované pri preprave.

V spoločnosti DHL vedome podporujeme a rozvíjame rozmanitosť, aby sme tak vytvorili širokú firemnú kultúru, ktorá všetkým jednotlivcom umožňuje prispieť tým najlepším, čo v nich je. Prostredníctvom rôznych Programov rozmanitosti a podobných iniciatív sa snažíme kombinovať rozmanité talenty našich zamestnancov do optimálnej kombinácie – nielen pre našu spoločnosť, ale aj pre Vás.

Ako zamestnanec spoločnosti DHL môžete byť každý deň hrdí na to, čo spoločne dosahujeme.