Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Dosiahnite svoje ciele

V spoločnosti DHL máte po boku silného partnera, ktorý Vám po celom svete ponúka skvelé kariérne príležitosti pre manažment a profesionálov.

Poskytneme Vám podporu pri rozširovaní Vašich znalostí a vo Vašom osobnom raste, pretože nezabúdame na to, že život mimo pracoviska je rovnako stimulujúci ako práca sama.
Na globálnej úrovni Vám pomáhame identifikovať Vaše silné stránky a realizovať Váš potenciál prostredníctvom rôznych pracovných príležitostí a programov:
Súčasťou Vášho profesijného rozvoja je náš záväzok podporovať Vás v zdokonaľovaní Vašich schopností a rozširovaní Vašej kvalifikácie.

Prostredníctvom nášho výučbového portálu mylearningworld.net ponúkame širokú paletu príležitostí pre ďalšie vzdelávanie, školenie a rozvoj. Tieto možnosti zahŕňajú výučbu cudzích jazykov, školenia v rôznych odborných a prevádzkových znalostiach a schopnostiach, vedení, soft skills a technikách riadenia.
Taktiež sme zaviedli náš systém riadenia výkonnosti. Ten zaisťuje, že včas rozpoznáme potenciál našich zamestnancov. Umožňuje nám to podporovať Váš rast pre budúcnosť.

Uspejte s nami!

Spoločnosť DHL ponúka manažérom a profesionálom zaujímavé a podnetné zamestnania po celom svete v rôznych odboroch.

Nájdite si tú správnu príležitosť na našej stránke pracovných príležitostí alebo prostredníctvom účasti v niektorom z našich programov.