Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou veľkého tímu

Vy nám pomáhate optimalizovať naše služby – a my Vám poskytujeme podporu v pokračovaní Vášho profesijného rozvoja.

Spoločnosť DHL uspokojuje svojich zákazníkov tým, že im ponúka širokú paletu kvalitných služieb. Svojich zamestnancov uspokojujeme tým, že im poskytujeme množstvo lákavých pracovných príležitostí.

Ako súčasť spoločnosti DHL hráte dôležitú rolu pri poskytovaní kvalitných služieb a riešení našim zákazníkom. My ponúkame množstvo rozmanitých náročných príležitostí v rôznych funkciách a aspektoch našej činnosti.

Mohli by ste pracovať na rôznych zaujímavých pozíciách v našej každodennej prevádzke a podporných službách, či už v prístavoch, na letiskách, v skladiskách, alebo v servisných centrách, v našich kanceláriách alebo na ceste.
Súčasťou Vášho profesijného rozvoja je náš záväzok podporovať Vás v zdokonaľovaní Vašich schopností a rozširovaní Vašej kvalifikácie.

Prostredníctvom rôznych školení na pracovisku ako aj on-line na našom výučbovom portáli mylearningworld.net ponúkame širokú paletu príležitostí pre ďalšie vzdelávanie, školenie a rozvoj.

Poskytujeme taktiež školenie na pracovisku, ktoré je pre Vás dôležité pre to, aby ste získali schopnosti, znalosti a osvedčenie, ktoré Vám pomôžu lepšie spĺňať nároky Vašej práce.
Rôzne poskytované školenia a možnosti rozvoja zahŕňajú napríklad:
  • rôzne školenia v relevantných prevádzkových znalostiach a schopnostiach,
  • školenia v bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci,
  • školenia a kurzy vodcovských schopností,
  • jazykové kurzy,
  • rozvíjanie soft skills,
  • základné techniky riadenia.

Zlepšujte sa s nami!

Chceli by ste sa stáť súčasťou spoločnosti DHL? Pridajte sa teda k nášmu tímu! Ponúkame príležitosti pre prevádzkových a podporných odborníkov a pre špecialistov v mnohých odboroch, a to po celom svete.

Nájdite si tú správnu príležitosť na našej stránke pracovných príležitostí alebo prostredníctvom účasti v niektorom z našich programov.