Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Vaša Prioritná Preprava pre kusové zásielky – DHL Freight Eurapid

Logistika

Nákladná preprava, skladovanie, distribúcia a riešenia dodávateľských reťazcov – pokrývame všetky tieto oblasti. Preto sme najväčšou logistickou spoločnosťou na svete.
 
Nákladná preprava
Ak hľadáte logistického partnera, dosť veľkého na to, aby vedel zabezpečiť prepravu akéhokoľvek tovaru kamkoľvek na svete, ale zároveň vám dokázal poskytnúť osobný prístup, obráťte sa na DHL.
 
 
Colná deklarácia, bezpečnosť a poistenie
Vďaka našej bezkonkurenčnej sieti špecializovaných pracovísk rozumieme problémom cezhraničného obchodu lepšie než ktokoľvek iný.
 
 
Riešenia pre priemyselné sektory
DHL sa špecializuje na vybrané priemyselné sektory, čo pre klientov znamená, že pracujú nielen s expertmi na logistiku, ale aj na konkrétne priemyselné odvetvie. Naše riešenia pre priemyselné sektory predstavujú pre klientov skutočnú konkurenčnú výhodu.
 
 
Skladovanie a distribúcia
Rozumieme vašim problémom a predvídame vaše obchodné a logistické potreby a preto vám experti spoločnosti DHL prinesú priame riešenia, ktoré umožnia vašej firme získať vyššiu hodnotu.
 
 
Riešenia dodávateľských reťazcov
Spoločnosť DHL ako najväčšia firma na svete špecializovaná na logistiku ponúka rozsiahly súbor služieb, pri poskytovaní ktorých čerpáme z nášho celosvetového pôsobenia a znalosti miestnych pomerov tak, aby sme v rámci celého nášho dodávateľského reťazca poskytovali vysokú hodnotu.
 
 
Klientska zóna
Vitajte v klientskej zóne DHL. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na sledovanie Vašej zásielky spolu s upozorneniami a najnovšími informáciami o tom, kde sa zásielka nachádza.